• Otsas
Royal Weddings Lottie
search
  • Royal Weddings Lottie
  • Royal Weddings Lottie
  • Royal Weddings Lottie
  • Royal Weddings Lottie
  • Royal Weddings Lottie
  • Royal Weddings Lottie
  • Royal Weddings Lottie
  • Royal Weddings Lottie

Kuninglike Pulmade nukk

20,79 €

Lottie tüdrukule on see tähtis päev. Täna abiellub kuninglik paar. Tüdruku onu palus tal puisata lilleõisi tema pulma tseremoonia ajal. Ta muretseb, kuid samas on õnnelik oma vapustava seeliku ning pärja eest oma pea peal. Muide, Lottie kannab traditsioonilist lilledega tüdrukute kleiti.

Kogus
Otsas

 Juuksed: pruunid

 Silmad: pruunid

 Komplekti kuuluvad:

  ✔ lilleõie pärg
  ✔ roosikimp
  ✔ õnnitluste kaart, mille on kirjutanud laps. See kaart oli valitud välja konkursi kaudu, mille Lottie valmistajad iga kuu korraldavad.

 Milles on erilised LOTTIE nukud?

 Lastemõõtmelised proportsioonid. Lottie keha proportsioonid vastavad 9 aasta vanuse lapse kehale. Lottie vormib tervisliku vaate keha välimusele ning on positiivne jälgitav näide.

 Sobitav vanuse järgi. Lottie'le meeldib teha seda, mida teevad ka tema vanused tüdrukud, ta ei hooli suureks kasvamisest. Ta ei kasuta kosmeetikatooteid ning ei kanna kontsakingi ega ehteid.

 "Lottie - samasugune nagu minagi". Ta kannab samasuguseid riideid, nagu ka tema vanused "päris" lapsed, - oleksid need kas ilusad peokleidid, vastupidavad riided ning jalanõud loodud õues mustaks saamiseks, spordiriided või erinevad karnevali kostüümid. Ta mängib ning tahab tunda maailma. Lottie teeb seda, mida teevad ka "päris" lapsed; "tüdrukulikud" tegevused nagu näiteks ballett, tantsud, tähtede jälgimine või lompides kahlamine. Ta ei karda saada õues mustaks, olla sportlik ning aktiivne. Talle meeldivad karnevali kostüümid. Ta võib riietada ennast kuningannaks, piraadiks ning isegi superkangelaseks!. Lottie on tõelise lapsepõlve poolt!

 Lottie innustab lapsi olla sportlikena ning veeta palju aega õues. Tema jalad painduvad põlvedelt, käsi ning jalgu saab keerata puusadelt. Lottie pea pöörleb külgedele ning ta võib teha spagaati, mis tuleb kasuks mängides, võimeldes ning tehes karate harjutusi.

 Kõrge kvaliteediga kangas ning juuksed. Lottie juuksed on valmistatud kõrgeima kvaliteediga Saran nailonist, millel on iseloomulik siidi tekstuur mis ei takerdu. Lottie riided on valmistatud kõrge kvaliteediga materjalidest. Palju tähelepanu suunatakse nende detailidele. Lottie riietel on Vectro kinnitused, tänu millele on võimalik kiire riiete ära võtmine ning peale panemine.

 Ta on 18 cm pikk ning võib seista kahe jala peal, mis on kasulik nii väikestele kui ka suurtele tüdrukutele.

 Mugav pakend. Ideaalne reisimiseks. Pakendil on koht, kuhu saab kirjutada enda, kui Lottie omaniku nime.

 Auhinnad. Lottie nukk on võitnud palju rahvusvahelisi auhindu, kaasa arvatud ka 5 Oppenhem Toy Portfolio Platinum auhinda.

 Soovitatav vanus 3+

 Loodud Iirimaal. Valmistatud Hiinas, Arklu Ltd eritellimusega.

LT114

Eriviide

ean13
5060272132729

Sulle võib meeldida veel

Kommentaarid (0)
Hetkel pole ühtegi ülevaadet