Tootenimekiri kaubamärkide järgi Lottie

Miks on Lottie nukud erilised?

Lastemõõtmelised proportsioonid. Lottie keha proportsioonid vastavad üheksa aasta vanuse lapse kehale. Lottie vormib positiivse tervisliku vaate kehast.

Sobitav vanuse järgi. Lottie'le meeldib teha seda, mida teevad ka tema vanused lapsed - ta ei hooli suureks kasvamisest. Ta ei kasuta kosmeetikatooteid ning ei kanna kontsakingi ega sädelevaid ehteid.

"Lottie - samasugune nagu minagi". Ta kannab samasuguseid riideid, nagu ka tema vanused "päris" lapsed -  on need siis, ilusad peokleidid või vastupidavad riided ja jalanõud, mis on loodud õues mustaks saamiseks. Samuti spordiriided või erinevad karnevali kostüümid. Ta mängib ning tahab tunda maailma. Lottie teeb seda, mida teevad ka "päris" lapsed; "tegevused nagu näiteks tantsud, tähtede jälgimine või lompides hüppamine. Ta ei karda saada õues mustaks, olla sportlik ning aktiivne. Talle meeldivad karnevali kostüümid. Ta võib riietada ennast kuningannaks, piraadiks ning isegi superkangelaseks! Lottie on tõelise lapsepõlve poolt!

Lottie innustab lapsi olema sportlikud ning veeta palju aega õues. Tema jalad painduvad põlvedelt, käsi ning jalgu saab keerata liigestest. Lottie pea pöörleb külgedele ning ta võib teha spagaati, mis tuleb kasuks mängides, võimeldes ning tehes karate harjutusi.

Kõrge kvaliteediga kangas ning juuksed. Lottie juuksed on valmistatud kõrgeima kvaliteediga Saran nailonist, millel on iseloomulik siidi tekstuur, mis ei takerdu. Lottie riided on valmistatud kõrge kvaliteediga materjalidest. Palju tähelepanu suunatakse nende detailidele. Lottie riietel on Vectro kinnitused, tänu millele on võimalik kiire riiete ära võtmine ning selga panemine.

Ta on 18 cm pikk ning võib seista kahe jala peal, mis on kasulik nii väikestele kui ka suurtele lastele.

Mugav pakend. Ideaalne reisile kaasa võtmiseks. Pakendil on koht, kuhu saab kirjutada enda, kui Lottie omaniku nime.

Lottie kassi komplekt -...

Hind 10,79 €

Lottie lisade komplekt. Pärslane Pandora tuleb koos voodi, kassitoidupurgi, kassi krõbinapaki, piimakausi ja mänguasjaga. PS! nukk ei kuulu komplekti!

Lottie lisade komplekt. Beagle koer koos jalutusrihma, söögikausi, riietuse, kandekoti ja magamisasemega. PS! nukk ei kuulu komplekti!

Kevad baleriin nukk

Hind 20,79 €

Lottie Baleriin valmistub eriliseks kevadfestivaliks, tantsides vanas teatris. Ta naudib tantsimist ja on väga pikka aega õppinud samme, sealhulgas piruette ning arabeski. Kuidas Lottiel läheb? Kas ta unustab sammud?

Lahe kooliõpilane nukk

Hind 20,79 €

Lottie ei suuda otsustada, mis on parim asi kooli tagasi minemise juures: näha oma sõpru, omandada uusi teadmisi või kohtuda oma uue õpetajaga.

Baleriin nukk

Hind 20,79 €

See imearmas baleriin on riietatud roosasse tutu seelikusse ning kannab kardigani. Tema aksessuaarideks on sätendav peapael, jala soojendajad ja balletisussid.

Sügiseke nukk

Hind 20,79 €

Lottie armastab sügist ning sügislehtede vahetuvaid värve. Peale pannud sooja mantli, mütsi, salli ning jalanõud jalutab ta pargis ning imetleb sügispuude lehti.

Lumepäeva nukk

Hind 20,79 €

Sel aastal liitus lumepäeva Lottie Homeward Bound ekspeditsiooniga Antarktikasse. Selle eesmärk on tõsta teadlikkust naiste teostatud tegevustele, otsustele ja mõjule, mis muudavad meie planeeti paremaks paigaks kõigile!