Tootenimekiri kaubamärkide järgi Lottie

Miks on Lottie nukud erilised?

Lastemõõtmelised proportsioonid. Lottie keha proportsioonid vastavad üheksa aasta vanuse lapse kehale. Lottie vormib positiivse tervisliku vaate kehast.

Sobitav vanuse järgi. Lottie'le meeldib teha seda, mida teevad ka tema vanused lapsed - ta ei hooli suureks kasvamisest. Ta ei kasuta kosmeetikatooteid ning ei kanna kontsakingi ega sädelevaid ehteid.

"Lottie - samasugune nagu minagi". Ta kannab samasuguseid riideid, nagu ka tema vanused "päris" lapsed -  on need siis, ilusad peokleidid või vastupidavad riided ja jalanõud, mis on loodud õues mustaks saamiseks. Samuti spordiriided või erinevad karnevali kostüümid. Ta mängib ning tahab tunda maailma. Lottie teeb seda, mida teevad ka "päris" lapsed; "tegevused nagu näiteks tantsud, tähtede jälgimine või lompides hüppamine. Ta ei karda saada õues mustaks, olla sportlik ning aktiivne. Talle meeldivad karnevali kostüümid. Ta võib riietada ennast kuningannaks, piraadiks ning isegi superkangelaseks! Lottie on tõelise lapsepõlve poolt!

Lottie innustab lapsi olema sportlikud ning veeta palju aega õues. Tema jalad painduvad põlvedelt, käsi ning jalgu saab keerata liigestest. Lottie pea pöörleb külgedele ning ta võib teha spagaati, mis tuleb kasuks mängides, võimeldes ning tehes karate harjutusi.

Kõrge kvaliteediga kangas ning juuksed. Lottie juuksed on valmistatud kõrgeima kvaliteediga Saran nailonist, millel on iseloomulik siidi tekstuur, mis ei takerdu. Lottie riided on valmistatud kõrge kvaliteediga materjalidest. Palju tähelepanu suunatakse nende detailidele. Lottie riietel on Vectro kinnitused, tänu millele on võimalik kiire riiete ära võtmine ning selga panemine.

Ta on 18 cm pikk ning võib seista kahe jala peal, mis on kasulik nii väikestele kui ka suurtele lastele.

Mugav pakend. Ideaalne reisile kaasa võtmiseks. Pakendil on koht, kuhu saab kirjutada enda, kui Lottie omaniku nime.

Kevad baleriin nukk
  • −15%
  • −15%

Kevad baleriin nukk

0 Review(s)
Hind 14,13 € Tavahind 16,63 €

Lottie Baleriin valmistub eriliseks kevadfestivaliks, tantsides vanas teatris. Ta naudib tantsimist ja on väga pikka aega õppinud samme, sealhulgas piruette ning arabeski. Kuidas Lottiel läheb? Kas ta unustab sammud?

Sügiseke nukk
  • −15%
  • −15%

Sügiseke nukk

0 Review(s)
Hind 14,13 € Tavahind 16,63 €

Lottie armastab sügist ning sügislehtede vahetuvaid värve. Peale pannud sooja mantli, mütsi, salli ning jalanõud jalutab ta pargis ning imetleb sügispuude lehti.

Rock'n'Roll meister nukk
  • −15%
  • −15%

Rock'n'Roll meister nukk

0 Review(s)
Hind 14,13 € Tavahind 16,63 €

Vintage seeliku ning stiilsete prillidega Lottie’le meeldib tantsida, kuulata elavat muusikat ning ühineda sellega. Lottie pole professionaalne tantsija, talle lihtsalt meeldib tantsida.

Õpilane nukk
  • −15%
  • −15%

Õpilane nukk

0 Review(s)
Hind 14,13 € Tavahind 16,63 €

Lottie ei suuda otsustada mille pärast on hea kooli tagasi tulla – kas sõprade pärast, kas selle pärast, et ta õpib uusi asju, või hoopis sellepärast, et ta kohtub uue õpetaja Preili Fiona’ga? Koolis on lõbus. Tundides õpid uusi, huvitavaid asju. Vahetunde veedad lõbusalt sõpradega kooliaias.