Tere tulemast imelisse Nukupoe maailma!

Meil on suur rõõm, et Sa oled leidnud meid. Meie aga oleme enda meelest leidnud suure, toreda ja mitmekülgse valiku nukke, millega soovime rõõmustada kõiki lapsi ja heas mõttes lapsemeelseid. Meis kõigis on olemas see rõõmsameelne, elujaatav, mänguline ja siiras sisemine laps, kes mõnikord ennast ilmutab. Aegajalt meie unistustes, vahetevahel argistes toimetustes ning tihti just siis, kui mängime mänge oma lastega. Nukumängud on lahutamatu osa lapsepõlvest ning arendavad lapse loomingulisust ja eneseväljenduse oskust. 

Enamikke meie valikus olevaid nukke Sa naljalt supermarketitest ei leia, sest oleme soovinud luua midagi erilist. Samuti ei leia meie poest selliseid nukke, mida oleks võimalik soetada igast mänguasjapoest. Iga nukk on hoolega valitud ja püüame pakkuda midagi igale nukusõbrale. Nii suurtele, kui väikestele. Püüdleme selle poole, et Nukupoe valik aina täieneks ning soovime pakkuda võimalikult mitmekülgset valikut nukke ja nukkudega seonduvat.

Enamik tooteid meie e-poes on laos kohe olemas – Sa ei pea kaua ootama, et pakk jõuaks Sinuni. Lapsevanematena me teame, et kingituste tegemine võib mõnikord meenuda päris viimasel hetkel. Seetõttu paneme pakid kiiresti posti ja pakume Sulle ka võimalust tulla ise kaubale järgi.

Soovime Sulle rõõmsat ostlemist ja ootame Sind alati tagasi!

Nukupere meeskond