Tootenimekiri kaubamärkide järgi Arias

Realistlikud nukud Hispaaniast “Arias” 26 cm, 28 cm, 33 cm ning 42 cm pikad, valmistatud kvalitseetsest polüvinüülist – õrnast ning pehmest vanlilje-lõhnalisest materjalist. Nukkude silmad on eriti silmapaistvad. Valmistatud plastilise reljeefiga, näevad tõelised välja. Kehaosad on anatoomiliselt töödeldud kuni kõige täpsemate osakesteni ning näevad tõelised välja. Nukkude käed ning jalad on paindlikud, nendega on kerge nukku liigutada, riietada, pesta, muuta asendit ning sõidutada lastekärudes. Mõned nukud on valmistatud pehmest kangast kõhtudega, nad võivad naerda või nutta. Nukud on riietatud eriti hoolikalt, käsitsi valmistatud riietega. Lisariideid või teisi armsaid lisandeid nukkudele leiate kategoorias “Lisad”.

Kõik nukud on eriti kvaliteetsed, turvalised, pikaealised – sertifitseeritud CE märgiga ning valmistatud armastusega Hispaaniast. Nukud on turvalised ning sobivad lastele alates 2, 3 aastast.

Nukk on enam kui tavaline mänguasi. Mängimine nukkudega arendab emotsionaalset intelligentsust, kujutlusvõimet, loovust, suhtlemisoskust, armastust ning vastutust.

Nuku jalutuskäru "Lucia"

Hind 38,29 €

Elegantne ning vastupidav nukuvanker. Kõik lapsed saavad ennast tunda nagu tõelised vanemad, sõidutades oma nukke armsas ning tõelises nukukärus! See mänguasi äratab lapses vastutustunde mängides rollide mängu.

Kaksikutest beebi nukud

Hind 43,29 €

Kaksikutest beebid on imepisikesed ning armsad. Nad magavad väikeses kandekookonis (komplektis kaasas)

Tüdruk nukk

Hind 79,17 €

Tegu on sootunnustega nukuga, kellel on seljas Silver Cross brändi päris beebi riided.

Poiss nukk

Hind 79,17 €

Tegu on sootunnustega nukuga, kellel on seljas Silver Cross brändi päris beebi riided.

Rocio (reborn) nukk

Hind 108,29 €

Iga Reborn nukk on eriline ning saab kaasa oma autentsussertifikaadi.