Tootenimekiri kaubamärkide järgi Paola Reina

Martina nukk

0 Review(s)
Hind 15,83 €

Paola Reina väike sõbranna (mini amiga) sarjas on kokku kümme nukku, kelle pikkuseks on 21 cm, neil on erinev silmade ja juuste toon. Paola Reina nukkudel on väga karakteristliku ilmega nukud, mis suudavad peegeldada pärisinimese emotsioone. 

Mini Catarina nukk - Maria

0 Review(s)
Hind 16,63 €

Maria on tõeline headuse kehastus. Ta ei ole ealeski kellelegi liiga teinud ning on olnud alati ülimalt abivalmis. Talle meeldib rock'n'roll, on elava iseloomuga ning armastab muusikafestivale.

Blanca nukk
  • Otsas

Blanca nukk

0 Review(s)
Hind 22,46 €

Paola Reina Gordi sarja nukud on vanilje parfüümiga lõhnastatud, neil on erinevad riided seljas ning nad on 34 cm pikad.

Carolina nukk
  • Otsas

Carolina nukk

0 Review(s)
Hind 22,46 €

32 cm sõprade kollektsioon, mis koosneb kuuest nukust, kes kannavad lihtsat, kuid väga ilusat pidžaamat. Igal neist on väga eriline juuksevärv ja soeng. Igaüks neist on saadaval läbipaistvas kotis.

Amy nukk

0 Review(s)
Hind 24,96 €

Amy on väga magusa näo ja liikuvate hallide silmadega 36 cm pehme kehaga nukk. Tema kostüüm koosneb roosast valgete täppidega peenest kootud kleitist, valgetest roosade täppidega pluusidest ning sobivatest mütsidest ja papudest

Dasha nukk

0 Review(s)
Hind 29,13 €

Paola Reina Sõbranna (Amiga) sarja nukud on 32 cm pikad. Dashal on pikad, punased juuksed. Tal on peapael, kannab armast kleidikest.

Becca nukk

0 Review(s)
Hind 31,63 €

Paola Reina Olen Sinu (Soy Tu) nukud on 42 cm pikad, kellel on ilusad juuksed. Beccal on pikad juuksed ning lipsuga peapael. Lisaks kannab ta armast ruudulist kleidikest.

Luis nukk
  • Otsas

Luis nukk

0 Review(s)
Hind 31,63 €

Luis on väga kauaoodatud väikene sõber. Ta on roheliste silmadega, heledate juuste ja tedretäppidega poiss. Ta kannab khaki värvi pükse, halli t-särki ja ruudulist pluusi.

Carla tantsija nukk

0 Review(s)
Hind 31,63 €

Paola Reina Sõbranna (Amiga) sarja nukud on 32 cm pikad. Baleriin Carla'l on tutu seelik ning lilleliste detailidega top. Tal on lilledega peapael, sukad ning roosad kingad.

Carol tantsija nukk

0 Review(s)
Hind 31,63 €

Paola Reina Sõbranna (Amiga) sarja nukud on 32 cm pikad. Carolil on pikad, lokkis juuksed, mis on pandud kahte armsasse ponisaba patsi. Tal on lillekesega peapael ja kannab armast roosat kleidikest.