• −15%
  • Otsas
School Days Lottie
search
  • School Days Lottie
  • School Days Lottie
  • School Days Lottie
  • School Days Lottie

Õpilane nukk

20,79 €
17,67 € Salvesta 15%

Lottie ei suuda otsustada mille pärast on hea kooli tagasi tulla – kas sõprade pärast, kas selle pärast, et ta õpib uusi asju, või hoopis sellepärast, et ta kohtub uue õpetaja Preili Fiona’ga? Koolis on lõbus. Tundides õpid uusi, huvitavaid asju. Vahetunde veedad lõbusalt sõpradega kooliaias.

Kogus
Otsas

 Juuksed: pruunid

 Silmad: pruunid

 Komplekti kuuluvad:
  ✔ Pihtseelik
  ✔ Valge t-särk
  ✔ Kaelapael
  ✔ Valged sokid
  ✔ Tumesinised Mary Jane kingad
  ✔ Prillid
  ✔ Punavalgelt triibuline valge sall
  ✔ Seljakott
  ✔ 10 kaarti, mis selgitavad kuidas olla tõeline liider

 Miks on Lottie nukud erilised?
  ✔ Lastemõõtmelised proportsioonid. Lottie keha proportsioonid vastavad üheksa aasta vanuse lapse kehale. Lottie vormib positiivse tervisliku vaate kehast.
  ✔ Sobitav vanuse järgi. Lottie'le meeldib teha seda, mida teevad ka tema vanused lapsed - ta ei hooli suureks kasvamisest. Ta ei kasuta kosmeetikatooteid ning ei kanna kontsakingi ega sädelevaid ehteid.
  ✔ "Lottie - samasugune nagu minagi". Ta kannab samasuguseid riideid, nagu ka tema vanused "päris" lapsed -  on need siis, ilusad peokleidid või vastupidavad riided ja jalanõud, mis on loodud õues mustaks saamiseks. Samuti spordiriided või erinevad karnevali kostüümid. Ta mängib ning tahab tunda maailma. Lottie teeb seda, mida teevad ka "päris" lapsed; "tegevused nagu näiteks tantsud, tähtede jälgimine või lompides hüppamine. Ta ei karda saada õues mustaks, olla sportlik ning aktiivne. Talle meeldivad karnevali kostüümid. Ta võib riietada ennast kuningannaks, piraadiks ning isegi superkangelaseks! Lottie on tõelise lapsepõlve poolt!
  ✔ Lottie innustab lapsi olema sportlikud ning veeta palju aega õues. Tema jalad painduvad põlvedelt, käsi ning jalgu saab keerata liigestest. Lottie pea pöörleb külgedele ning ta võib teha spagaati, mis tuleb kasuks mängides, võimeldes ning tehes karate harjutusi.
  ✔ Kõrge kvaliteediga kangas ning juuksed. Lottie juuksed on valmistatud kõrgeima kvaliteediga Saran nailonist, millel on iseloomulik siidi tekstuur, mis ei takerdu. Lottie riided on valmistatud kõrge kvaliteediga materjalidest. Palju tähelepanu suunatakse nende detailidele. Lottie riietel on Vectro kinnitused, tänu millele on võimalik kiire riiete ära võtmine ning selga panemine.
  ✔ Ta on 18 cm pikk ning võib seista kahe jala peal, mis on kasulik nii väikestele kui ka suurtele lastele.
  ✔ Mugav pakend. Ideaalne reisile kaasa võtmiseks. Pakendil on koht, kuhu saab kirjutada enda, kui Lottie omaniku nime.
  ✔ Auhinnad. Lottie nukk on võitnud palju rahvusvahelisi auhindu, kaasa arvatud ka 5 Oppenhem Toy Portfolio Platinum auhinda.
  ✔ Soovitatav vanus 3+
  ✔ Loodud Iirimaal. Valmistatud Hiinas, Arklu Ltd eritellimusega.

LT058

Eriviide

ean13
5060272131487

Sulle võib meeldida veel

Kommentaarid (0)
Hetkel pole ühtegi ülevaadet