Kaubamärgid

 • Arias

  Arias

  Realistlikud nukud Hispaaniast “Arias” 26 cm, 28 cm, 33 cm ning 42 cm pikad, valmistatud kvalitseetsest polüvinüülist – õrnast ning pehmest vanlilje-lõhnalisest materjalist. Nukkude silmad on eriti silmapaistvad. Valmistatud plastilise reljeefiga, näevad tõelised välja. Kehaosad on anatoomiliselt töödeldud kuni kõige täpsemate osakesteni ning näevad tõelised välja. Nukkude käed ning jalad on paindlikud, nendega on kerge nukku liigutada, riietada, pesta, muuta asendit ning sõidutada lastekärudes. Mõned nukud on valmistatud pehmest kangast kõhtudega, nad võivad naerda või nutta. Nukud on riietatud eriti hoolikalt, käsitsi valmistatud riietega. Lisariideid või teisi armsaid lisandeid nukkudele leiate kategoorias “Lisad”.

  Kõik nukud on eriti kvaliteetsed, turvalised, pikaealised – sertifitseeritud CE märgiga ning valmistatud armastusega Hispaaniast. Nukud on turvalised ning sobivad lastele alates 2, 3 aastast.

  Nukk on enam kui tavaline mänguasi. Mängimine nukkudega arendab emotsionaalset intelligentsust, kujutlusvõimet, loovust, suhtlemisoskust, armastust ning vastutust.

 • DeCuevas
 • LAMAGIK
 • Lottie

  Lottie

  Miks on Lottie nukud erilised?

  Lastemõõtmelised proportsioonid. Lottie keha proportsioonid vastavad üheksa aasta vanuse lapse kehale. Lottie vormib positiivse tervisliku vaate kehast.

  Sobitav vanuse järgi. Lottie'le meeldib teha seda, mida teevad ka tema vanused lapsed - ta ei hooli suureks kasvamisest. Ta ei kasuta kosmeetikatooteid ning ei kanna kontsakingi ega sädelevaid ehteid.

  "Lottie - samasugune nagu minagi". Ta kannab samasuguseid riideid, nagu ka tema vanused "päris" lapsed -  on need siis, ilusad peokleidid või vastupidavad riided ja jalanõud, mis on loodud õues mustaks saamiseks. Samuti spordiriided või erinevad karnevali kostüümid. Ta mängib ning tahab tunda maailma. Lottie teeb seda, mida teevad ka "päris" lapsed; "tegevused nagu näiteks tantsud, tähtede jälgimine või lompides hüppamine. Ta ei karda saada õues mustaks, olla sportlik ning aktiivne. Talle meeldivad karnevali kostüümid. Ta võib riietada ennast kuningannaks, piraadiks ning isegi superkangelaseks! Lottie on tõelise lapsepõlve poolt!

  Lottie innustab lapsi olema sportlikud ning veeta palju aega õues. Tema jalad painduvad põlvedelt, käsi ning jalgu saab keerata liigestest. Lottie pea pöörleb külgedele ning ta võib teha spagaati, mis tuleb kasuks mängides, võimeldes ning tehes karate harjutusi.

  Kõrge kvaliteediga kangas ning juuksed. Lottie juuksed on valmistatud kõrgeima kvaliteediga Saran nailonist, millel on iseloomulik siidi tekstuur, mis ei takerdu. Lottie riided on valmistatud kõrge kvaliteediga materjalidest. Palju tähelepanu suunatakse nende detailidele. Lottie riietel on Vectro kinnitused, tänu millele on võimalik kiire riiete ära võtmine ning selga panemine.

  Ta on 18 cm pikk ning võib seista kahe jala peal, mis on kasulik nii väikestele kui ka suurtele lastele.

  Mugav pakend. Ideaalne reisile kaasa võtmiseks. Pakendil on koht, kuhu saab kirjutada enda, kui Lottie omaniku nime.

 • Moulin Roty
 • Orange toys
 • Paola Reina
 • Silver Cross
 • Small foot